Mediacje


Prezes Sądu Rejonowego w Ostrowcu Świętokrzyskim uprzejmie informuje, iż wszelkie informacje o mediacji można uzyskać na stronie Ministerstwa Sprawiedliwośc pod linkiem: http://www.mediacja.gov.pl/

 

Mediacje - Sąd Okręgowy w Kielcach

 

Informacja o nowym mediatorze


 
Koordynator do spraw mediacji w Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim:   
SSR Dariusz Barczak, tel. 41 246 20 20 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Osoba wyznaczona w Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim do udzielania informacji o mediacji i mediatorach:
Aneta Domagalska – Biuro Obsługi Interesantów – tel. 41 266 45 66, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Lista wydarzeń związanych z obchodami Tygodnia Mediacji w okręgu Sądu Okręgowego w Kielcach – Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim

 

 INFORMACJA


Uprzejmie informujemy, iż w Sądzie Rejonowym  w Ostrowcu Świętokrzyskim istnieje możliwość przeprowadzenia postępowania mediacyjnego zarówno w sprawach cywilnych (w tym rodzinnych i nieletnich) jak i w sprawach karnych.
Osobą wyznaczoną do tego celu jest Pani Jolanta Jędrszczyk  wpisana na listę mediatorów stałych dla obszaru właściwości Sądu Okręgowego w Kielcach.
Kontakt z w/w mediatorem  możliwy jest pod numerem telefonu: 608 429 108.

Prezes Sądu Rejonowego

w Ostrowcu Świętokrzyskim
SSR Grzegorz Matuszewski

 


Zainteresowani spotkaniem z mediatorem (również podczas trwania całego Tygodnia Mediacji)  proszeni są o zgłaszanie  się w terminie do dnia  17 października 2016 roku telefonicznie do Sekretariatu Prezesa Sądu pod numer telefonu (41) 24 62 000 bądź do Pani Anety Domagalskiej – Punkt Obsługi Interesanta – tel. (41) 266 45 66.